RG eredmények

RITMIKUS GIMNASZTIKA EREDMÉNYEK:

2012. október 21.

Nemzetközi KTC-Vuelta Kupa 

Serdülő: György Zsófia: összetett 3., karika 2.

Gyermek 1: Dékány Brigitta összetett 1., szabad 1, kötél 2.,

                      Nagy Nikolett Szolanzs: összetett 2., szabad 2., kötél 1.

Gyermek 2: Túri Csenge Dóra: összetett 5.


 

ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

2012. Október

Magyar Ritmikus Gimnasztika Szövetség által rendezett Országos Bajnokságon a Gyermek 1 kategóriában az SZTK ritmikus gimnasztika szakosztály megvédte országos bajnoki címét Mogyoródon.

A csapat tagjai: Anton Felícia, Dékány Brigitta, Györke Laura Anna, Nagy Nikolett Szolanzs.

Edzők:Nagyné Szabó Mária, Szép Zsófia, Deák Dóra, Felleginé Márkus Mónika

Balettmester: Farkas Zsuzsanna

_________________________________________________________________________


Bercik Sára Országos Emlékverseny

2012. 05. 18-19.


Az SZTK 30 csapat közül, a 2.helyen áll a Berczik Sára Emlékverseny pontversenyében, melyet az eredmények alapján számolnak ki!


Kezdő óvodás kategória:

1. hely Hohmann Natasa, Lázár Míra, Somogyi Petra.

1. hely Somogyi Petra - legjobb előadói különdíj

Ezüst minősítés: Hohmann Natasa és Lázár Míra


Kezdő kisgyermek kategória:

Arany minősítés: Kendefi Amina
Ezüst minősítés: Király Barbara


Haladó kisgyermek kategória

1. hely  ÉliásPetra, Knolmár Laura, Lukács Anna, Szűcs Lili
Arany minősítés: Éliás Petra,
Ezüst minősítés: Lukács Anna és Szűcs Lili,
Bronz minősítés: Knolmár Laura.


Haladó gyermek korcsoport:

1. hely Császár Dia, Farkas Boglárka és Pintér Nikoletta

Arany minősítés: Császár Dia

Ezüst minősítés:Pintér Nikoletta és Farkas Boglárka


Kezdő gyermek kategória:

4. hely Burján Veronika, Potoczki Dominika és Potoczki Patrícia.

3. hely Potoczki Patrícia

Ezüst minősítés: Burján Veronika és Potoczki Dominika


Kezdő serdülő kategória:

Arany minősítés: Magyar Dorina

Ezüst minősítés: Szilágyi Lilla


Haladó serdülő kategória:

Arany minősítés: Arnóti Anna

Bronz minősítés: Balogh Lili


Felnőtt kategória:

Ezüst minősítés: Kulcsár Henrietta

_________________________________________________________________________

VIDÉKBAJNOKSÁG

2012. MÁJUS 4-6. MOGYORÓD


GYERMEK 1. B. KOROSZTÁLY

1. HELY CSAPAT

TAGJAI: ANTON FELÍCIA, GYÖRKE LAURA, DÉKÁNY BRIGITTA, NAGY NIKOLETT SZOLANZS

3. HELY NAGY NIKOLETT SZOLANZS

5. HELY DÉKÁNY BRIGITTA

7. HELY GYÖRKE LAURA

11. HELY ANTON FELÍCIA


SERDÜLŐ B. KOROSZTÁLY

9. HELY GYÖRGY ZSÓFIA


JUNIOR B. KOROSZTÁLY

9. VERES LILLA

11. HAÁSZ VANESSZA

_________________________________________________________________________

2012. Óbuda Super-Cup

5. Túri Csenge

5. Anton Felicia

1. Dékány Brigitta

7. Nagy Nikolett Szolanzs

2. György Zsófia

4. Haász Vanessza

7. Veres Lilla

__________________________________________________________________


2012. Április 14-15.

Bercik Sára Emlékverseny területi döntő

 

Kezdő kategória


Kisgyermek korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Kendefi Amina    különdíj: legjobb előadásmód díj

3. Király Barbara   
5. Holzhauser Kinga   

Csapat:
1. hely SZTK: Kendefi Amina, Király Barbara, Holzhauser Kinga     

            
Gyermek korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

2. Potoczki Dominika   

6. Burján Veronika

7. Potoczki Patrícia   

EZÜST MINŐSÍTÉS

Tucsányi Fanni   
Eiselt Vivien   
Réső Nikoletta   
   

Csapat:
1. hely SZTK: Potoczki Dominika,Potoczki Patrícia, Burján Veronika  

2. hely SZTK: Tucsányi Fanni, Eiselt Vivien, Réső Nikoletta        

             

Óvodás korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Lázár Míra

2. Somogyi Petra

3. Hohmann Natasa   

EZÜST MINŐSÍTÉS   

Steiner Eszter   
  
Csapat:
1. SZTK: Lázár Míra, Somogyi Petra, Hohmann Natasa, Steiner Eszter         

Serdülő korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Magyar Dorina

3.Szilágyi Lilla   
  

2012. április 15. vasárnap

Haladó kategória

Kisgyermek korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Szűcs Lili 

3. Éliás Petra

4. Lukács Anna    különdíj: legjobb előadásmód díj

5. Knolmár Laura   

Csapat:
1. SZTK: Szűcs Lili, Éliás Petra, Lukács Anna, Knolmár Laura


Gyermek korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Pintér Nikoletta   

2. Császár Dia

3. Farkas Boglárka     különdíj: legjobb előadásmód díj  

Csapatok:
1. SZTK: Pintér Nikoletta, Császár Dia, Farkas Boglárka             


Serdülő korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

1. Arnóti Anna   
5. Balogh Lili   

Felnőtt korosztály:

ARANY MINŐSÍTÉS

3. Kulcsár Henrietta    

__________________________________________________________


2012. Április 1. Csepel

Budapesti Diákolimpia eredmények:

1-es korcsoport:

2. hely Györke Léna


2-es korcsoport:
1-es terület:

2. hely Györke Laura
4. hely Nagy Nikolett Szolanzs
2-es terület:

2. hely Dékány Brigitta 

_______________________________________________

2012. 03.24. Tököl

"B" kategória Pest megyei Diákolimpia eredmények:

 
1. hely György Zsófi

6. hely Túri Csenge

3. hely Anton Feli 


__________________________________________________________________


VI. Sztk-Erima Kupa

 2012. Március 10-11.


B. kategória versenye

B kategória versenye

Gyermek 2 (szabad és karika) 2003-ban születettek  versenye

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Lengyel Dorottya

Hegyvidék SE

2003

2

Túri Csenge Dóra

SZTK-Erima

2003

3

Apjok Réka

Passé RG SE

2003

4

Katona Dóra

Hegyvidék SE

2003

5

Németh Réka

Gloriett SE

2003

6

Györke Léna Angéla

SZTK-Erima

2003

7

Szemes Réka Luca

Hegyvidék SE

2003

8

Kovács Janka

Hegyvidék SE

2003

9

Györffy Gréta

KTC-Vuelta SE

2003

10

Czili Kitti

Limes Szabadidős SE

2003

11

Grandpierre Karina

KTC-Vuelta SE

2003

13

Barf Linda

KTC-Vuelta SE

2003

14

Szakács Fanni

Limes Szabadidős SE

2003

15

Filep Tamara

Gloriett SE

2003

 Szabad szerenkénti eredmények

1

Lengyel Dorottya

Hegyvidék SE

2003

2

Túri Csenge Dóra

SZTK-Erima

2003

3

Katona Dóra

Hegyvidék SE

2003

 Karika szerenkénti eredmények

1

Lengyel Dorottya

Hegyvidék SE

2003

2

Túri Csenge Dóra

SZTK-Erima

2003

3

Kovács Janka

Hegyvidék SE

2003

 

B kategória versenye

2004-ben születettek versenye

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Csaba Luca

Limes Szabadidős SE

2004

2

NguYen Ibolya

KTC-Vuelta SE

2004

3

Basa Lili

Passé RG SE

2004

4

Csaba Emese

Limes Szabadidős SE

2004

5

Locke Szonja

Hegyvidék SE

2004

6

Tóth Flóra

Hegyvidék SE

2004

7

Farkas Kitti

Limes Szabadidős SE

2004

8

Csaba Lilla

Limes Szabadidős SE

2004

9

Szabados Ágnes

KTC-Vuelta SE

2004

10

Garcia-Villalba Sára

Hort SE

2004

11

Kalocsai Luca

KTC-Vuelta SE

2004

12

Andjela Vukmir

Limes Szabadidős SE

2004

13

Zsámár Anna      

KertvárosiSportEgylet

2004

14

Potvorszki Patrícia

KTC-Vuelta SE

2004

  Szabad szerenkénti eredmények

1

Csaba Luca

Limes Szabadidős SE

2004

2

NguYen Ibolya

KTC-Vuelta SE

2004

3

Basa Lili

Passé RG SE

2004

  Szer szerenkénti eredmények

1

Csaba Luca

Limes Szabadidős SE

2004

2

NguYen Ibolya

KTC-Vuelta SE

2004

3

Locke Szonja

Hegyvidék SE

2004

 

B kategória versenye

 

Gyermek 3 (csak szabad) 2005-2006-ban születettek versenye

 

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Laklia Lúcia

Nagyatád

2005

2

Eisenkrammer Dalma

KTC-Vuelta SE

2005

3

Mogyorósi Kinga  

KertvárosiSportEgylet

2005

4

Menyhárt Luca

KTC-Vuelta SE

2005

5

Horváth Kiara        

KertvárosiSportEgylet

2005

6

Szabó Eszter

KertvárosiSportEgylet

nem indult

7

Vida Virág           

KertvárosiSportEgylet

nem indult

 

 

B kategória versenye

Gyermek 1 (szabad és kötél) 2002 –ben születettek verseny

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Maros-Szabó Réka

Limes Szabadidős SE

2002

2

Anton Felícia

SZTK-Erima

2002

3

Berethalmi Anna

Passé RG SE

2002

4

Eisenkrammer Nóra

KTC-Vuelta SE

2002

5

Juhász Emma

KTC-Vuelta SE

2002

6

Bogdán-Bordi Bettina

Gloriett SE

2002

7

Zsélyi Mandula

Hegyvidék SE

2002

8

Tóth Gyöngyvér

Gloriett SE

2002

9

Pajor Emília

Hort SE

2002

10

Garcia-Villalba Sofia

Hort SE

2002

11

Pál Kata

Aranyszalag-Pécs

2002

12

Ambrus Vivien

Törökbálinti TC

nem indult

13

Szentpéteri Hanna

Hegyvidék SE

nem indult

14

Pozsár Noémi

KTC-Vuelta SE

nem indult

  Szabad szerenkénti eredmények

1

Maros-Szabó Réka

Limes Szabadidős SE

2002

2

Eisenkrammer Nóra

KTC-Vuelta SE

2002

3

Juhász Emma

KTC-Vuelta SE

2002

  Kötél szerenkénti eredmények

1

Anton Felícia

SZTK-Erima

2002

2

Berethalmi Anna

Passé RG SE

2002

3

Maros-Szabó Réka

Limes Szabadidős SE

2002

 

B kategória versenye

2001-ben születettek versenye

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Györke Laura Anna

SZTK-Erima

2001

2

Nagy Nikolett Szolanzs

SZTK-Erima

2001

3

Lakatos Zille

Hegyvidék SE

2001

4

Perlaki Szabina

Gloriett SE

2001

5

Bíró Viktória

Hort SE

2001

6

Lutzer Lili

Gloriett SE

2001

7

Kovács Laura

Limes Szabadidős SE

2001

8

Szabados Fruzsina

KTC-Vuelta SE

2001

9

Radvánszky Fanni

Hort SE

2001

10

Piros Réka

KTC-Vuelta SE

2001

11

Dezső Réka

Gloriett SE

2001

12

Tótok Szandra

Gloriett SE

2001

13

Lovas Hanga

Gloriett SE

2001

14

Cammisa Flávia   

KertvárosiSportEgylet

2001

15

Lukács Pálma

Aranyszalag-Pécs

2001

16

Teszlák Maja

Gloriett SE

2001

17

Dékány Brigitta

SZTK-Erima

nem indult

  Szabad szerenkénti eredmények

1

Györke Laura Anna

SZTK-Erima

2001

2

Nagy Nikolett Szolanzs

SZTK-Erima

2001

3

Perlaki Szabina

Gloriett SE

2001

  Kötél szerenkénti eredmények

1

Lakatos Zille

Hegyvidék SE

2001

2

Nagy Nikolett Szolanzs

SZTK-Erima

2001

3

Perlaki Szabina

Gloriett SE

2001

 

B kategória

Serdülő (Karika, vagy buzogány és labda) 2000

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Lőrincz Emma

Passé RG SE

2000

2

Németh Csenge

Gloriett SE

2000

3

Besenyő Flóra

Hort SE

2000

4

Németh Virág

Aranyszalag-Pécs

2000

5

Ngu Yen Jázmin

KTC-Vuelta SE

2000

6

György Zsófia

SZTK-Erima

2000

7

Fürst Adél

Hort SE

2000

8

Barabás Lívia

Passé RG SE

2000

9

Kaszás Réka

Gloriett SE

2000

10

Teszlák Panna

Gloriett SE

nem indult

1.szer szerenkénti eredmények

1

Lőrincz Emma

Passé RG SE

2000

2

Németh Csenge

Gloriett SE

2000

3

Besenyő Flóra

Hort SE

2000

  2.szer szerenkénti eredmények

1

Németh Csenge

Gloriett SE

2000

2

Lőrincz Emma

Passé RG SE

2000

3

Ngu Yen Jázmin

KTC-Vuelta SE

2000

 

B kategória versenye

Serdülő (Karika, vagy buzogány és labda) 1999

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Perlaki Zsanett

Gloriett SE

1999

2

Czirják Fanni

Gloriett SE

1999

3

Erdei Kata

Hort SE

1999

4

Gergely Tünde

Gloriett SE

1999

5

Fodor Zsuzsanna

Nagyatád

1999

6

Murányi Anna

Nagyatád

1999

7

Farkas Enikő

LimesSzabadidős SE

1999

8

Karl Bianka

KTC-Vuelta SE

1999

9

Lovas Csenge

Gloriett SE

1999

10

Dezső Dóra

Gloriett SE

1999

11

Megyes Noémi

KTC-Vuelta SE

nem indult

12

Váradi Virág

LimesSzabadidős SE

nem indult

  1.szer szerenkénti eredmények

1

Perlaki Zsanett

Gloriett SE

199

2

Czirják Fanni

Gloriett SE

1999

3

Erdei Kata

Hort SE

199

  2.szer szerenkénti eredmények

1

Perlaki Zsanett

Gloriett SE

1999

2

Erdei Kata

Hort SE

1999

3

Fodor Zsuzsanna

Nagyatád

1999

 

B kategória versenye

Junior 17.20-18.25(labda és buzogány) 1998

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Kutnyák Nikolett

Nagyatád

1998

2

Szabados Zsófia

KTC-Vuelta SE

1998

3

Hesz Anna Rebeka

Passé RG SE

1998

4

Haász Vanessza

SZTK-Erima

1998

5

Veres Lilla

SZTK-Erima

1998

6

Vékony Fanni

KTC-Vuelta SE

1998

7

Szenei Judit        

KertvárosiSportEgylet

1998

  Labda szerenkénti eredmények

1

Szabados Zsófia

KTC-Vuelta SE

1998

2

Hesz Anna Rebeka

Passé RG SE

1998

3

Kutnyák Nikolett

Nagyatád

1998

  Buzogány szerenkénti eredmények

1

Kutnyák Nikolett

Nagyatád

1998

2

Veres Lilla

SZTK-Erima

1998

2

Szabados Zsófia

KTC-Vuelta SE

1998

 

 B kategórias

Junior 17.20-18.25(labda és buzogány) 1998

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1997

1

Boros Ninetta

Nagyatád

1997

2

Baráth Nóra

Passé RG SE

1997

3

Sárga Cintia

KTC-Vuelta SE

1997

4

Nagy Diána

Hort SE

1997

  Labda szerenkénti eredmények

1

Boros Ninetta

Nagyatád

1997

2

Baráth Nóra

Passé RG SE

1997

3

Sárga Cintia

KTC-Vuelta SE

1997

  Buzogány szerenkénti eredmények

1

Boros Ninetta

Nagyatád

1997

2

Baráth Nóra

Passé RG SE

1997

3

Sárga Cintia

KTC-Vuelta SE

1997

 

 

C. kategória versenye

 

C Kategória versenye

Haladó Felnőtt:  1995-1996 és idősebb

(kötél, karika  vagy labda és buzogány vagy szalag)

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Valuska Renáta

ESMTK

1992

2

Kovács Nikol

Passé RG SE

1995

3

Kulcsár Henrietta

SZTK-Erima

1996

4

Való Melinda

KTC-Vuelta SE

1991

5

Kiss Tímea

KTC-Vuelta SE

1993

6

Salga Alexandra

KTC-Vuelta SE

nem indult

 

  1.szer szerenkénti eredmények

 

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Valuska Renáta

ESMTK

1992

2

Kulcsár Henrietta

SZTK-Erima

1996

3

Kovács Nikol

Passé RG SE

1995

 

  2.szer szerenkénti eredmények

 

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Valuska Renáta

ESMTK

1992

2

Való Melinda

KTC-Vuelta SE

1991

3

Kovács Nikol

Passé RG SE

1995

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Kisgyermek  (szabad) 2003

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Székely Bogi

ESMTK

2003

2

Kendefi Amina

SZTK-Erima

2003

3

Rizea Patrícia

SZTK-Erima

2003

4

Pátfalusi Viktória

SZTK-Erima

2003

5

Fazekas Réka

ESMTK

2003

6

Darabos Panni

Hort SE

2003

7

Grenitzer Csenge

ESMTK

2003

8

Mészáros Fanni

Aranyszalag-Pécs

2003

9

Gombkötő Ilona

ESMTK

2003

10

Lévay Kamilla

ESMTK

2003

11

Lévay Lili

ESMTK

2003

12

Király Barbara

SZTK-Erima

2003

13

Taferner Lívia

KTC-Vuelta SE

2003

14

Kamarek Anna

ESMTK

2003

15

Berzéti Luca

Monor SE

2003

16

Soós Johanna

Monor SE

2003

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Kisgyermek  (szabad)  2004

1

Szokán Míra

ESMTK

2004

2

Funták Noémi

Aranyszalag-Pécs

2004

3

Holzhauser Kinga

SZTK-Erima

2004

4

Bartha Laura

Monor SE

2004

5

Mayer Liza

Passé RG SE

2004

6

Karagich Anna

Passé RG SE

2004

7

Berzéti Blanka

Monor SE

2004

8

Kiss Míra

KTC-Vuelta SE

2004

9

Kovács Réka

KTC-Vuelta SE

2004

10

Begovácz Hanna

Aranyszalag-Pécs

2004

11

Mészáros Anna

Monor SE

2004

 

 

 

C Kategória

Haladó Kisgyermek (szabad) 2003

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Szűcs Lili

SZTK-Erima

2003

2

Béres Dorina

Gloriett SE

2003

3

Éliás Petra

SZTK-Erima

2003

4

Egressy Mária

Passé RG SE

2003

5

Lukács Anna

SZTK-Erima

2003

6

Fülöp Nóra

Aranyszalag-Pécs

2003

7

Rapari Laura

Gloriett SE

2003

8

Dobi Larina

Gloriett SE

2003

9

Demeter Dalma

Törökbálinti TC

2003

10

Knolmár Laura

SZTK-Erima

2003

11

Tihanyi Zita

Gloriett SE

2003

12

Vezekényi Virág

Monor SE

2003

13

Puskás Hanna

Aranyszalag-Pécs

nem indult

 

 

 

C Kategória

Haladó Kisgyermek  (szabad) 2004

1

Somhegyi Réka

ESMTK

2004

2

Bujáki Beatrix

Gloriett SE

2004

3

Homoki Lili

Passé RG SE

2004

4

Csizmazia Eszter

Gloriett SE

2004

4

Nagy Laura

Gloriett SE

2004

6

Bogdán Szófia

Törökbálinti TC

2004

7

Németh Szonja

Nagyatád

2004

8

Csaszkó Dorina

KertvárosiSportEgylet

2004

9

Kovács Melani

Monor SE

2004

10

Csörgő Vivien

Gloriett SE

nem indult

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Ovis  (szabad) 2006

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Schanberg Nóri

Passé RG SE

2006

2

Lázár Míra

SZTK-Erima

2006

3

Kovács Kamilla

Aranyszalag-Pécs

2006

4

Szilágyi Vali

Passé RG SE

2006

5

Steiner Eszter

SZTK-Erima

2006

6

Pilusin Kata

Hort SE

2006

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Ovis  (szabad) 2005

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Somogyi Petra

SZTK-Erima

2005

2

Mészáros Lili

ESMTK

2005

3

Szabó Martina Dalma

ESMTK

2005

4

Hohmann Natasa

SZTK-Erima

2005

5

Bagó Alíz

Nagyatád

2005

6

Molnár Emese

Bóbita óvoda

2005

7

Mészáros Petra

KTC-Vuelta SE

2005

8

Hemle Bori

Hort SE

2005

9

Sima Anna

Gloriett SE

2005

10

Wágner Kitti

ESMTK

2005

11

Gábor Csenge

Monor SE

2005

12

Gábor Laura

Monor SE

2005

13

Kiss Hanna

Monor SE

2005

 

 

 

 C. kategória 

Haladó Ovis (szabad) 2006

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Kis Enikő

Pitypang óvoda

2006

2

Kocsis Evelin

Passé RG SE

2006

3

Kertai Délia         

KertvárosiSportEgylet

2006

 

 

 

 

 

 

 C. kategória 

Haladó Ovis (szabad) 2005

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Kéri Gréti

Passé RG SE

2005

2

Kenyeres Léna

Pitypang óvoda

2005

3

Kónya Kitti          

KertvárosiSportEgylet

2005

4

Bubán Anna

KertvárosiSportEgylet

2005

5

Vajda Lara Zoé

Nagyatád

2005

6

Braun Anissza     

KertvárosiSportEgylet

2005

 

 

 

  C. kategória 

Kezdő Gyermek (szabad és karika) 2002

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

 

 

 

1

Korda Petra

KTC-Vuelta SE

2002

 

2

Barkó Bianka

ESMTK

2002

 

3

Szebeni Eszter

Hort SE

2002

 

4

Potoczki Patrícia

SZTK-Erima

2002

 

5

Rigó Anna

Hort SE

2002

 

6

Réső Nikoletta

SZTK-Erima

2002

 

7

Potoczki Dominika

SZTK-Erima

2002

 

8

Bodnár Lili

ESMTK

2002

 

9

Eiselt Vivien

SZTK-Erima

2002

 

10

Schanberg Lilla

Passé RG SE

2002

 

11

Burján Veronika

SZTK-Erima

2002

 

12

Török Flóra

Passé RG SE

2002

 

13

Tanács Antónia

KTC-Vuelta SE

2002

 

14

Horkai Laura

Hort SE

2002

 

15

Szíjjártó Vanessza

Monor SE

2002

 

16

Elek Réka

Monor SE

2002

 

17

Szekeres Míra

ESMTK

nem indult

 

18

Dávid Kata

KTC-Vuelta SE

nem indult

 

19

Szabadi Georgina

Passé RG SE

nem indult

 

 

 Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Szebeni Eszter

Hort SE

2002

2

Korda Petra

KTC-Vuelta SE

2002

3

Barkó Bianka

ESMTK

2002

 

  Szer szerenkénti eredmények

 

1

Korda Petra

KTC-Vuelta SE

2002

2

Rigó Anna

Hort SE

2002

3

Potoczki Patrícia

SZTK-Erima

2002

 

 

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Gyermek (szabad és karika) 2001

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Szókán Zsófia

ESMTK

2001

2

Jakab Vivien

SZTK-Erima

2001

3

Hauk Lilla

ESMTK

2001

4

Kiss Ninetta

ESMTK

2001

5

Zagyva Renáta

SZTK-Erima

2001

6

Tucsányi Fanni

SZTK-Erima

2001

7

Hegyi Alexandra

ESMTK

2001

8

Holtigh Patrícia

ESMTK

2001

9

Szemere Emma

Hort SE

2001

10

Papp Viktória

Hort SE

2001

11

Dávid Kata

KTC-Vuelta SE

2001

12

Mikola Kitti

Monor SE

2001

13

Glavaski Nina

Hort SE

nem indult

 

 

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Szókán Zsófia

ESMTK

2001

2

Hauk Lilla

ESMTK

2001

3

Zagyva Renáta

SZTK-Erima

2001

 

  1.szer szerenkénti eredmények

 

1

Jakab Vivien

SZTK-Erima

2001

2

Szókán Zsófia

ESMTK

2001

3

Kiss Ninetta

ESMTK

2001

 

 

 

C. kategória

 

Haladó Gyermek (szabad és karika) 2001

 

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum


 

1

Pintér Nikoletta

SZTK-Erima

2001

 

2

Császár Dia

SZTK-Erima

2001

 

3

Antoni Adrienn

Törökbálinti TC

2001

 

4

Juhász Johanna

Passé RG SE

2001

 

5

Nemes Kata        

KertvárosiSportEgylet

2001

 

6

Gábor Abigél

Monor SE

2001

 

 

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Pintér Nikoletta

SZTK-Erima

2001

2

Antoni Adrienn

Törökbálinti TC

2001

3

Császár Dia

SZTK-Erima

2001

 

  1.szer szerenkénti eredmények

 

1

Pintér Nikoletta

SZTK-Erima

2001

2

Császár Dia

SZTK-Erima

2001

3

Juhász Johanna

Passé RG SE

2001

 

 

 

 C. kategória

Haladó Gyermek (szabad és karika) 2002

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Graffy Rebeka

ESMTK

2002

2

Barabás Kata

Gloriett SE

2002

3

Farkas Boglárka

SZTK-Erima

2002

4

Birta Zsófi

Hort SE

2002

5

Horváth Bogi

Hort SE

2002

6

Fehér Szonja

Hort SE

2002

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Graffy Rebeka

ESMTK

2002

2

Barabás Kata

Gloriett SE

2002

3

Farkas Boglárka

SZTK-Erima

2002

 

  Szer szerenkénti eredmények

 

1

Barabás Kata

Gloriett SE

2002

2

Graffy Rebeka

ESMTK

2002

3

Farkas Boglárka

SZTK-Erima

2002

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Serdülő (szabad és kötél/labda) 1999

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Barkó Regina

ESMTK

1999

2

Horváth Lídia

ESMTK

1999

3

Magyar Dorina

SZTK-Erima

1999

4

Szilágyi Lilla

SZTK-Erima

1999

5

Bán Rebeka

Gloriett SE

1999

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Horváth Lídia

ESMTK

1999

2

Barkó Regina

ESMTK

1999

3

Szilágyi Lilla

SZTK-Erima

1999

 

 Szer szerenkénti eredmények

 

1

Barkó Regina

ESMTK

1999

2

Horváth Lídia

ESMTK

1999

3

Magyar Dorina

SZTK-Erima

1999

 

 

 

 

 

 C. kategória

Kezdő Serdülő (szabad és kötél/labda) 2000

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Varga Hanna

Passé RG SE

2000

2

Németh Anett

SZTK-Erima

2000

3

Gaál Patrícia

Hort SE

2000

4

Siklódi Henrietta

Aranyszalag-Pécs

nem indult

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Németh Anett

SZTK-Erima

2000

2

Varga Hanna

Passé RG SE

2000

3

Gaál Patrícia

Hort SE

2000

 

 Szer szerenkénti eredmények

 

1

Varga Hanna

Passé RG SE

2000

2

Németh Anett

SZTK-Erima

2000

3

Gaál Patrícia

Hort SE

2000

 

 

 

 

 

 C. kategória

Haladó Serdülő (szabad és kötél/labda) 1999

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Arnóti Anna

SZTK-Erima

1999

2

Szekrényes Henriett

Gloriett SE

1999

3

Dudás Éva

Gloriett SE

1999

4

Kovács Eszter

ESMTK

1999

5

Hesz Abigél Kata

Passé RG SE

1999

6

Balogh Lili

SZTK-Erima

1999

7

Terényi Anikó

Gloriett SE

1999

8

Kerekes Petra

Gloriett SE

1999

9

Bálega Szonja 

KertvárosiSportEgylet

1999

10

Dénesi Fanni

KTC-Vuelta SE

1999

11

Schmickl Zsuzsanna

KSE

1999

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Kovács Eszter

ESMTK

1999

2

Dudás Éva

Gloriett SE

1999

3

Arnóti Anna

SZTK-Erima

1999

 

 Szer szerenkénti eredmények

 

1

Arnóti Anna

SZTK-Erima

1999

2

Szekrényes Henriett

Gloriett SE

1999

3

Hesz Abigél Kata

Passé RG SE

1999

 

 

 

 C. kategória

Haladó Serdülő (szabad és kötél/labda) 2000

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Huszák Anna

ESMTK

2000

2

Merényi Dóra

Törökbálinti TC

2000

3

Dudás Kamilla

Aranyszalag-Pécs

nem indult

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Huszák Anna

ESMTK

2000

2

Merényi Dóra

Törökbálinti TC

2000

 

  Szer szerenkénti eredmények

 

1

Huszák Anna

ESMTK

2000

2

Merényi Dóra

Törökbálinti TC

2000

 

 

 

 

Kezdő Junior (szabad- és kötél/labda/szalag) 1997

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Mészáros Veronika

ESMTK

1997

2

Tóth Bernadett

ESMTK

1997

3

Deáki Regina

ESMTK

1997

 

 Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Mészáros Veronika

ESMTK

1997

2

Tóth Bernadett

ESMTK

1997

3

Deáki Regina

ESMTK

1997

 

  Szer szerenkénti eredmények

 

1

Mészáros Veronika

ESMTK

1997

2

Tóth Bernadett

ESMTK

1997

3

Deáki Regina

ESMTK

1997

 

 

 

C. kategória 

Kezdő Junior (szabad- és kötél/labda/szalag) 1998

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Adu Izabell

ESMTK

1998

2

Pájer Kamilla

Hort SE

1998

3

Duffer Vivien

KTC-Vuelta SE

1998

 

 

 

  Szabad szerenkénti eredmények

 

1

Adu Izabell

ESMTK

1998

2

Pájer Kamilla

Hort SE

1998

3

Duffer Vivien

KTC-Vuelta SE

1998

 

  Szer szerenkénti eredmények

 

1

Adu Izabell

ESMTK

1998

2

Pájer Kamilla

Hort SE

1998

3

Duffer Vivien

KTC-Vuelta SE

1998

 

 

 

 C. kategória

Haladó Junior (karika és labda vagy buzogány) 1997-1998

Sorszám

Név

Egyesület

Szül. dátum

1

Bártfay Bettina

ESMTK

1997

2

Nagy Nikoletta

KTC-Vuelta SE

1997

3

Jaubert Daphné

Passé RG SE

1997

4

Hajnal Magdolna

KTC-Vuelta SE

1998

5

Szatmári Laura

Passé RG SE

1997

6

Szetlik Dóra

Passé RG SE

1997

7

Horváth Virág

Hort SE

1998

 

  1.szer szerenkénti eredmények

 

1

Jaubert Daphné

Passé RG SE

1997

2

Bártfay Bettina

ESMTK

1997

3

Nagy Nikoletta

KTC-Vuelta SE

1997

 

  2.szer szerenkénti eredmények

 

1

Bártfay Bettina

ESMTK

1997

2

Nagy Nikoletta

KTC-Vuelta SE

1997

3

Jaubert Daphné

Passé RG SE

1997

 

 

 

__________________________________________________________________

 

 

B. kategória

 

2011.Pest megyei diákolimpia regionális döntő eredményei

 

B/2. Kategória 3. hely György Zsófia

 

B/3. Kategória 5. hely Haász Vanessa

 

B/4. Kategória 2. hely Ivanics Barbara

 

B/2. kategória3. hely Györke Léna

 

B/1. kategória4. hely Györke Laura

 

Országos diákolimpia regionális döntő eredményei

 

Gyermek 1. kategória4. hely Györke Laura

 

Gyermek B.2. kategória6. hely Györke Léna

 

Vidékbajnokság

 

Gyermek 1. korosztály 1.       hely  SZTK

Ahmad Jasmin, Dékány Brigitta, György Zsófia, Györke Laura,

Nagy Nikolett Szolanzs


Egyéni összetett verseny

2.       Dékány Brigitta

3.       Györke Laura Anna

 

Szabad gyakorlat

1.       Dékány Brigitta

2.       Györke Laura Anna

 

Kötél gyakorlat

2.      Györke Laura

 

Gyermek 2. korosztály

 

Egyéni összetett verseny és Karika gyakorlatok során:

3.       Györke Léna Anna

 

Országos Bajnokság

Gyermek 1.  korosztály                   1.hely

Csapat tagjai: Györke Laura, Dékány Brigitta, György Zsófia, Nagy Nikolett Szolanzs

 

 

Együttes Kéziszercsapat Bajnokság

 

6. hely Tavasz Kupa Gyermek kategória

6. hely OB. Gyermek kategória                                   

6. hely MK. Gyermek kategória                                  

 


C. kategória

 

Bercik Sára Emlékverseny területi egyéni verseny

 

Kezdő óvodás

2. hely Holzhauser Kinga

Kezdő kisgyermek

1.hely Szűcs Lili

2.     hely Kendefi Amina

5. hely Király Barbara

 

Kezdő gyermek

1. hely Pintér Nikoletta

 

Kezdő serdülő

2.hely Magyar Dorina

 

Haladó kisgyermek

1.      hely Éliás Petra

 

Haladó serdülő

1.     hely Dékány Krisztina

2.     hely Arnóti Anna

 

Bercik Sára Emlékverseny Országos egyéni verseny

 

Kezdő kisgyermek

1.     hely Szűcs Lili

6.  hely Kendefi Amina

2.  hely egyéni csapat:

     Hegyi Zsanett, Lukács Anna, Kendefi Amina, Szűcs Lili

5.  hely egyéni csapat:

    Eiselt Vivien, Réső Nikoletta, Knolmár Laura, Burján Veronika,   

    Király Barbara

      

Kezdő gyermek 5. hely Pintér Nikoletta

 

Haladó serdülő 

1.     hely Arnóti Anna

1.  hely csapat Balogh Lili, Arnóti Anna, Dékány Krisztina

5.  hely Dékány Krisztina

 

Kezdő csapat kisgyermek kategória  1.hely csapat

 

Kezdő duó kisgyermek 1.hely Potoczki Patrícia – Potoczki Patrícia

 

Haladó duó kisgyermek  5. hely Knolmár laura – Lukács Anna

 

______________________________________________


Rg. Vidék bajnokság 2011. május 6-8. Kozármisleny

Gyermek 1. korosztály (indulók létszáma: 36 fő)

Csapat verseny

1.       hely  SZTK

Ahmad Jasmin, Dékány Brigitta, György Zsófia, Györke Laura, Nagy Nikolett Szolanzs

Egyéni összetett verseny

2.       Dékány Brigitta

3.       Györke Laura Anna

Szabad gyakorlatok során:

1.       Dékány Brigitta

2.       Györke Laura Anna

Kötél gyakorlatok során:

2.. ..Györke Laura

Gyermek 2. korosztály (indulók létszáma: 41 fő)

Egyéni összetett verseny

3.       Györke Léna Anna

Karika gyakorlatok során:

3……..Györke Léna Anna

__________________________________________________________________

 

Rg. Diákolimpia Pest-megyei területi verseny Budaörs 03.27.

Ivanics Barbara

összetett 2.hely - buzogány 1. hely - labda 3. hely 

György Zsófia

összetett 3. hely  - szabad 3. hely -  kötél 3. hely

Haász Vanessza

összetett 5. hely

Túri Csenge

összetett 9. hely

_____________________________________________________________________

2011. RG. Diákolimpia Budapesti területi döntő


Györke Léna 3.hely
Györke Laura 2.hely
Nagy Nikolett Szolanzs 4.hely
Dékány Brigitta 5.hely

________________________________________________________________

 

Crystal kupa 2010.

 

Jól vizsgáztak az SZTK lányai az évad első versenyén!

 

 

 

 

Szeptember18-án Kaposváron rendezték meg az V. Crystal kupát, melyen számos rangos hazai egyesület képviseltette magát. A Szigetszentmiklósi Tk. versenyzői 3 arany és 1 bronzéremmel zárták a versenyt. A legkisebbeknél Túri Csenge hozta el a kupát, gyermek kategóriában Arnóti Anna, míg serdülő kategóriában Dékány Krisztina bizonyult a legjobbnak. Gyermek 2 B kategóriában nagyon erős volt a mezőny, az ország legjobb tornászai jöttek el, Györke Laura így is felállhatott a dobogó 3. fokára. Az Országos Bajnokságok ősszel kerülnek megrendezésre, melyekre az egyesület 18   versenyzője kvalifikálta magát tavasszal.

_____________________________________________________________________

 

 

 

 

VIDÉKBAJNOKSÁG

Minden versenyző továbbjutott az Országos Bajnokságra!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyermek 3 A kategória 3.hely Györke Léna

Gyermek 1 kategória 9.hely   György Zsófia

Gyermek 2 kategóriában csapat 3. hely

Csapat tagjai: Györke Laura, Dékány Brigitta, Ahmad Jázmin és Nagy Nikolett Szolanzs

4. hely Nagy Nikolett Szolanzs /48 indulóból/

5. hely Dékány Brigitta és Györke Laura

Serülő kategória 3. hely Haász Vanessza /kötél gyakorlat 2.hely/

Junior kategória 7. hely Ivanics Barbara

_________________________________________________________________________


 

PEST-MEGYEI REGIONÁLIS DIÁKOLIMPIA: Április 17.

6.hely Ivanics Barbara (továbbjutás az Országos bajnokságra)

_________________________________________________________________________


BUDAPESTI REGIONÁLIS DIÁKOLIMPIA: 2010. ÁPRILIS 10.

 


 

 

 

 

 

 

BII/0 korcsoport(26induló)

Területi eredmény:   3.hely Györke Léna

Összetett eredmény: 5. hely Györke Léna


BI/1. korcsoport (26induló)

Területi eredmény:

1. hely Györke Laura

2. hely Nagy Nikolett Szolanzs

3. hely Dékány Brigitta


Összetett eredmény:

1. hely Györke Laura

2. hely Nagy Nikolett Szolanzs

3. hely Dékány Brigitta


Továbbjutott az Országos Diákolimpiára az első 6.helyezést elért versenyző!


_________________________________________________________________________


 

 

2010. SZTK KUPA


„C” kategória

2003. Haladó óvodás kategória


1.

Kendefi Amina

Kupa győztes

2.

Hegyi Zsanett


2001. Kezdő kisgyermek kategória


1.

Pintér Nikoletta

Kupa győztes

2.

Zagyva Renáta


2002. Haladó kisgyermek kategória


2.

Farkas Boglárka


1999. Kezdő gyermek kategória


2.

Fári Kata

3.hely szabad és szergyakorlat

3.

Magyar Dorina


4.

Szilágyi Lilla


5.

Szántói-Szabó Clarissa


6.

Bacsó Bernadett


1999. Haladó gyermek kategória


1.

Arnóti Anna

Kupa győztes, szabad és szerbajnok

2.

Balogh Lili

3.hely szergyakorlat

1998. Haladó serdülő kategória


2.

Dékány Krisztina

3.hely szergyakorlat

1998. Haladó junior kategória


2.

Kulcsár Henrietta



„B” kategória

2003. Gyermek/3. kategória


1.

Györke Léna

Kupa győztes

2.

Túri Csenge


2001. Gyermek/2. kategória


1.

Györke Laura

Kupa győztes, 2.hely szabad és szer

2.

Nagy Nikolett Szolanzs

1.hely szabad, 3.hely szergyakorlat

2000. Gyermek/1. kategória


4.

György Zsófia


6.

Racskó Szabina


2000. Serdülő kategória


6.

Haász Vanessza


2000. Junior kategória


3.

Ivanics Barbara


_____________________________________________________________________


Rg. 16. Dr. Abádné Hauzer Henriette Emlékverseny


"A" kategória gyermek/2. karika csapat

2. hely Szigetszentmiklósi TK

"A" kategória gyermek/3. szabad csapat

3. hely Szigetszentmiklósi TK



RG. Aranyszalag Mikulás Kupa Pécs


A KATEGÓRIA óvodás kategória
1. hely Györke Léna

B/3 kategória (Serdülő 1995-96-97)
1. hely Ivanics Barbara

C/3 kategória haladó
1. hely Arnóti Anna
1. hely Dékány Krisztina
5. hely Marinkás Melitta
6. hely Balogh Lili


C/3 kategória kezdő
2. hely Fári Kata
3. hely Magyar Dorina
5. hely Szilágyi Lilla

C kategória óvodások
1. hely Túri Csenge




 

 

 

 

 

RG. Országos Bajnokság
Összetett 12.hely Györke Laura





Ritmikus Gimnasztika Bercik Sára Emlékverseny

"C" kategória
Óvodás haladó csoport: Arany minősítés Túri Csenge
Gyermek haladó: Bronz minősítés Arnóti Anna
Gyermek kezdő: Bronz minősítés Magyar Dorina, Szilágyi Lilla

Kozármisleny, 2011. május 6-8.
Honlap készítés